Версія для друку

Нова перемога лідера сезону

"Кузнецовська піраміда" - міський більярдний турнір, що має свої традиції, свою історію, свої неповторні особливості.

Змагання, що були організовані Вараською міською федерацією спортивного більярду та громадською організацією "Рідне місто" традиційно відбуваються на початку осені, у День міста та присвячені світлій пам'яті Віталія Магдича

Цьогоріч 15 більярдистів з Вараша і Володимирця у більярдному клубі "Lion" виявляли переможця, змагаючись у комбіновану піраміду

Жереб подарував вже у першому турі декілька цікавих протистоянь. Левчук у контрі здолав Маєвського. Гряділь обіграв Федаюка 3-0, а Продащук, поступившись у першій партії, впевнено виграв три наступні у молодшого Заскалька.

Старшому ж Заскальку, Михайлу, не пощастило з турнірним розкладом. Не маючи ігрової практики, справитися із Максимюком і Федаюком надто важко.

Тим часом у підвалі сітки три інтригуючі матчі. Сергій Маєвський несподівано легко обігрує завжди непоступливого Ігоря Максимюка - 3-0. Мегаатакуючий більярд від Ткача і Федаюка. Сергій був точнішим- 3-1. Хід зустрічі Ткачук-Заскалько натякав на те, що без контри не обійтися. Так і сталося. У вирішальній партії нерви у Романа виявилися міцнішими.

Чвертьфінали пройшли по-різному. Босик обігрує Маєвського 3-1. Із дуже потужною грою від Михайла Перчиця не справляється досвідчений Юрій Левчук. Відтак 3-0 і Перчиць у півфіналі.

У матчі друзів-суперників, які зіграли між собою не одну сотню тренувальних партій, Святослав Продащук досить легко обігрує Сергія Федаюка 3-0.

В останньому матчі 1/4 фіналу Гряділь був за крок до поразки, але, зігравши декілька складних куль, повернувся в гру. Правда ненадовго. Заскалько у контрі півфіналу не віддав - 8-6.

12 вересня на турнірі були заплановані півфінали і фінал. На жаль, Перчицю, через об'єктивні причини не вдалося зіграти із Босиком. Як наслідок - технічна поразка.

Відтак вся увага глядачів була прикута до матчу Продащук - Заскалько. Статус фаворита півфіналу дещо сковував дії Святослава, тому повторити свій успіх першого туру йому не вдалося. Романові вдався впевнений реванш 3-1

Фінал. Перша партія у виконанні Романа Заскалька стала одкровенням для Віктора Босика. Гостроатакуючий стиль володимирчанина давав результати. Як наслідок 8-3 повів Заскалько. Другу партію вдало починає Босик, веде 4-0, Заскалько зрівнює 4-4. Тактична гра. 6-6. Роман помиляється, дає шанс на свояк - Віктор двічі поспіль не схибив. 1-1. Після перерви Босик заграв зовсім по-іншому. Майже стовідсотково реалізував свояки з руки, а як відомо цей елемент в комбінованій піраміді майже ключовий. Заскалько до такого повороту подій був не готовий. Відтак дві нескладні партії 8-1, 8-2 за Віктором. Босик стає переможцем дванадцятої "Кузнецовської піраміди 2021"!

Вітання чемпіону!

ВМФСБ щиро дякує за допомогу у проведенні турніру партнерам федерації - компанії "Blest", підприємцю Володимиру Іванову, департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради, більярдному клубу "Lion"

Додаткова інформація