Віктор Босик: перемога в турнірі, перемога в сезоні

Віктор Босик перемогою у VI рейтинговому турнірі забезпечив собі перше місце у чемпіонаті міста 2020 року.

Останній у році рейтинговий турнір мав дати відповіді на всі питання щодо остаточнго розподілу місць у річному рейтингу ВМФСБ.

Із 15 учасників одразу п’ятеро (!) у разі перемоги реально могли б претендувати на титул «чемпіона року».

Але прогнози-прогнозами, а все вирішує тільки її величність – гра. У фаворитів проблеми почалися вже в першому турі. Цапенко програє Ляшику, Левчук - Лукашу, а Гряділь лише в контрі долає Яромича.

У матчах за вихід в ¼ фіналу лише Михайлу Ляшику вдалося впевнено здолати Володимира Гряділя 4-1. У решті трьох матчах стадії - справжні гойдалки. Ініціатива у зустрічах переходила від одного суперника до іншого. У підсумку Продащук у контрі перемагає Босика 4-3, Крупич перестрілює Лукаша 4-2, а Максимюк також 4-2 сильніший від Ткача.

У низу сітки Левчук і Цапенко спочатку реабілітувалися за поразки у першому турі у матчах з Ткачуком і Яромичем, а потім припинили виступи – Сергій майже без шансів поступився Лукашу, Юрій лише партію взяв у Гряділя.

Сценарій матчу Босик-Федіна був простий, Валентин підставляв, Віктор забивав. 3-1. Здається у міжсезоння Валентину для майбутніх стартів потрібно шукати прихильності вередливої пані фортуни.

У найнапруженішому матчі даної стадії Ткач-Пашко, прекрасний свояк на сильному ударі у контровій партії за рахунку 7-7 від Василя, вперше в цьому році вивів його у чвертьфінал.

У матчах за вихід до півфіналу боротьби не вийшло. Три «сухих» перемоги Продащука над Гряділем, Крупича над Пашком і Максимюка над Лукашем 4-0. Лише на початку гри Михайло Ляшик чинив справжній опір Босику. У результаті перемога Віктора 4-2.

Півфінали. Загалом чудовий турнір вдався Святославу Продащуку. Хорошим був і початок у зустрічі із Віталієм Крупичем. Виграна перша партія, напружена боротьба у другій і поразка лиише в контровій кулі. А далі Крупич вмикнув свій фірмовий атакуючий стиль, протидіяти якому Святославу не вдалося – 1-4. Неймовірний камбек вдався майбутньому переможцю турніру. Ігор Максимюк розпочав півфінал з місця в кар’єр 3-0 і путівка в фінал майже в кишені, але Віктор був проти цих планів. Вже пізнього вечора він виграє чотири партії поспіль і стає другим фіналістом.

Фінал Босик-Крупич за останніх чотири роки став вараським «класіко». Цьогоріч ця зустріч визначала не тільки переможця турніру і й переможця регулярного чемпіонату міста - рейтингу федерації за 2020 рік.

Матч Віталій розпочав серією із 6 куль, Віктор же неймовірними зусиллями вирівнює становище і дальнім, але зручним свояком вириває перемогу в партії. Друга партія знову рівна боротьба і знову вирішальний восьмий свояк від Босика. Крупич повертається в матч, забиваючи дуже складні кулі, що приносить дві перемоги у 3 і 4 партіях. Рівновага 2-2. Віктор бере перерву, яка стає вирішальною. Невдалий розбій від Крупича і Босик забиває 5 куль поспіль і через декілька ударів виграє партію. Віталій прагне решаншу, атакує, ризикує, роблячи підставки. а Віктор показує високий відсоток реалізації - 8-1 за Босиком. У заключній партії фіналу за рахунку 7-1 на користь Віктора ефект «квадратної останньої» кулі для нього став яскраво виражений. Лише після серії із 5 куль від Крупича, Босику вдається вирішальний переможний свояк через весь стіл. 5-2 за Віктором Босиком.

Вітання переможцю!

Трійка призерів підсумумкового рейтингу ВМФСБ 2020 року виглядає так:

1.Віктор Босик – 100,5 балів

2. Віталій Крупич – 76, 5 балів

3. Ігор Максимюк – 72,5 балів.

Вже наступних вихідних міська федерація проведе Суперкубок ВМФСБ, у якому візьмуть участь переможці та призери усіх шести рейтингових турнірів 2020 року.

Буде цікаво!

Додаткова інформація

Пошук по сайту