"Кубок виклику" у Геннадія Дядечка!

Літній день 18-го червня не обіцяв бути спокійним, адже в більярдному клубі «Lion» 20 перспективних майстрів кия та кулі зійшлися в боротьбі за «Кубок виклику-2017».

За рішенням федерації в даному турнірі могли взяти участь всі бажаючі спортсмени, окрім першої рейтингової «десятки» гравців. Оскільки подібного роду турніру в нашому місті ще не було, тому ажіотаж навколо нього був величезний.

Варто відмітити участь абсолютних дебютантів - подружжя Тетяни та Олександра Клімуків, Уляни Остапович та Геннадія Гошовського. Як для «піонерів» вони показали досить непогану гру. Особливо радує те, що в наших турнірах стає все більше учасників прекрасної половини людства (тобто жінок, хто не «андестенд»), а це вносить неабияку родзинку в наші змагання. Що ж до самого турніру, то перед стартом явних фаворитів не виділяв ніхто, хоча у віддалених куточках клубу «Lion» вболівальники перешіптувалися між собою, і коли уважно прислухатися, то можна було почути прізвища Омельчука, Гряділя, Дядечка, Ткачука, Фокіна. Але як кажуть, його величність Більярд все розставив на свої місця.

Перший тур пройшов спокійно і без особливих несподіванок Петрук Сергій переграв Шинкарука Юрія 2-0, Омельчук Ігор Лукаша Володимира 2-0, а Олег Ткачук впевнено здолав Крупича Анатолія 2-0. У битві двох дебютанток Тетяни Клімук та Уляни Остапович, завдяки більшій ігровій практиці, гору взяла Тетяна 2-0.

Загалом матчі проходили швидко і без якихось особливих сенсацій, хіба що можна зазначити ранній виліт Володимира Гряділя, який поступився Фокіну, а потім і Крупичу. Дуже хорошу гру показала Ірина Грицюк – наша №1 серед жінок зіграла на рівних, а можливо навіть в деяких моментах і краще за своїх опонентів.

За результатами чотирьох десятків зустрічей до півфіналів вийшли четверо - Омельчук, Дядечко, Ткачук та Крупич старший.

8-6, 8-6 – так Геннадій Дядечко обіграв Анатолія Крупича і забезпечив собі участь у фіналі. Реванш поразку у попередній стадії турніру взяв Олег Ткачук у Ігоря Омельчука. У надемоційному матчі він у останній кулі буквально вирвав перемогу в суперника 2-1 (4-8, 8-6, 8-7).

У матчі за третє місце, у принципі як у всьому турнірі, чудову гру показав Анатолій Крупич, подолавши Ігоря Омельчука 2-0.

Виснажений емоційно після півфіналу, Олег Ткачук не зміг показати свої гри у фінальному поєдинку Геннадію Дядечку – заслужена перемога ветерана.

Успіхи Анатолія Крупича і Геннадія Дядечка доводять, що вік і більярд ніяк не заважають одне одному, а життєва мудрість сприяє виваженому стилю гри і приносить результат. Переможець та призери отримали від КМФСБ заслужені нагороди – кубок, грамоти, грошові винагородами. Як завжди, більярдний клуб «Lion» нагородив переможців абонементськими картками на безкоштовні ігрові години.

Учасники турніру дякують менеджеру більярдного клубу «Lion» пані Аллі. Це ж який треба мати характер і витримку, щоб безперервно посміхатися протягом 12-ти годин та ще й при цьому якісно виконувати свої функції. Ну і звичайно, дякуємо Сергію Олександровичу Маєвському та більярдному клубу «Lion» за співпрацю та створення умов для вдалого проведення більярдного свята.

Приєднуйтесь до більярдного руху в місті, адже більярдний сезон у розпалі. Найцікавіше попереду!

Олег Ткачук, учасник турніру, член КМФСБ


Додаткова інформація

Пошук по сайту