Впевнений реванш Вараша

Не встигло ще зійти раннє сонце над містом енергетиків, а в повітрі вже відчувався неймовірний присмак більярдного протистояння між командами Вараша та Луцька.

Варто відзначити сам приїзд гостей з волинської столиці, став дуже приємним, хлопці як і годиться справжнім щирим українцям приїхали з «хлібом-сіллю», привезли скуштувати великодньої Пасочки, за що їм окремий respect.

Після традиційного жеребкування до групи «А» від Вараша потрапили Левчук, Грицюк, Профатілов, Продащук, а від лучан Овсіюк, Лук'янюк, Укулов, Панасюк. У групу «В» від господарів увійшли Босик, Крупич, Ткачук, Цапенко, а від гостей Вавренюк, Гетьман, Кондратюк, Ковальов.

Неблизька дорога та певні аспекти адаптації гостей дали перевагу гравцям КМФСБ у перших зустрічах.

У матчі Профатілов - Укулов досвід взяв верх над молодістю – 2:0 на користь Сергія.

Ткачук  здобув вольову перемогу над Кондратюком.  Босик легко переміг Ковальова. Продащук переграв Панасюка.  І лише Левчук в напруженій боротьбі поступився технічному Овсіюку 1-2. Саша Грицюк, побивши рекорд по тривалості матчу за майже неповних 4 години програв Сергію Лукянюку 1-2.  

 У подальшому рахунок, то збільшувався на користь господарів, то лучани скорочували перевагу.

Завдяки хорошій грі Вавренюка і Овсіюка гостям вдалося зберегти інтригу до останнього туру. Але завдяки майже опівнічній перемозі Профатілова над Лукянюком, господарі здобули загальну перемогу у майже 14 – ти годинному поєдинку – 18-14.

Треба сказати, що кожен наш гравець проявив неабияку самовіддачу, характер та здобув по дві перемоги. Окремо відзначу Профатілова Сергія та Крупича Віталія, що здобули по три перемоги, продемонструвавши чудову технічну гру та неабияку жагу до перемоги.

Найкращими серед луцьких спортсменів стали Роман Вавренюк та Руслан Овсіюк, які не програли жодної зустрічі. Можливо в цьому і була доля везіння в деяких зустрічах, але гру вони продемонстрували високого рівня.      

Наостанок хочу подякувати ідейному натхненнику вояжу лучан до Вараша Сергію Лукянюку та усім гостям за подаровані емоції та неймовірний накал боротьби.

Вараш взяв реванш. Але є відчуття, що далі буде…

 

Олег Ткачук, гравець команди Вараша

Додаткова інформація

Пошук по сайту