Будівельники сильніші за Вараш у "Битві мікрорайонів"

Вперше в історії міського більярду, а може і спорту міста загалом, відбувалася матчева зустріч між командами, які представили два мікрорайони міста- Будівельників та Вараша.

Турнір, своєрідний батл, під назвою «Битва мікрорайонів» став етапом підготовки спорсменів до II рейтингового турніру, який стартує вже 1 квітня.

Слід зазаначити, що подібні турніри неабияк гартують нашу як гру, так характер, витривалість та жагу до перемоги. Мікрорайон Будівельників представляли Віктор Босик, Олександр Грицюк, Олег Ткачук та  Юрій Левчук.

За команду Вараша зіграли Віталій Крупич, Олександр Юдін і два Сергії - Цапенко та Матвійчук.

Розпочалося все традиційно, з жеребкування, в результаті якого початок грі дали  пари Ткачук-Крупич, Левчук-Матвійчук, Босик-Юдін і  Грицюк- Цапенко.

І як то кажуть «розпочався бій не на життя, а на інтерес» або співав гурт «7 Б», «нашла коса на камінь».

 За першим столом Ткачук обіграв  непереможного  Крупича. Довгоочікувана і сенсаційна його перемога 3-2 та ще й 8-0 в «контрі». Можливо недооцінка зі сторонни Віталія і блискуча гра Олега.

За другим столом також не обійшлося без контри, Сергій Матвійчук «вигриз» перемогу у Юрія Левчука. Не сказав би я, що Юра грав погано, просто трішки не вистачило фарту.

Третя гра, третій стіл і третя контра, Босик Віктор в напруженій боротьбі переграв самого «зрілого» з варашців Юдіна Олександра.

За четвертим столом грали майбутні творці результату Грицюк-Цапенко.  Грали-розкачувалися, тому і виграв Грицюк 3-0.

У другому раунді «Битви мікрорайонів» зійшлися Ткачук-Матвійчук, Левчук-Крупич, Босик- Цапенко, Грицюк-Юдін. Продемонструвавши чудову ГРУ Ткачук вирвав в контрі перемогу в Сергія 3-2.

За другим столом Віталя Крупич можливо розізлився, а можливо просто зібрався і так само в контрі накатав Юру Левчука з рахунком 3-2. Ну не йшло в цей день в Юри, просто не йшло і все…. За третім столом Цапенко Сергій переграв Босика так само в контрі 3-2.

 За четвертим столом Юдін переграв Грицюка 3-1, ще раз підтвердивши своє реноме «непереможного Діда». Після цієї гри в обличчя Саші помалу почали набирати кольору пожежного автомобіля.

В третьому раунді зійшлися Юдін і Ткачук за першим столом. Перша партія   8  -7 за Ткачуком, друга за Юдіним 8-4.  Третя партія не завершилася, але Саша вів 7-3 і закінчився час, відведений на всю зустріч, тому суперники не дограли.  За попередньою домовленістю виграє,  той в кого «кульок більше», як каже Матвійчук.

 Щоправда, перед тим Юдін на одному диханні як то кажуть «нє зупіняючись» переграв Левчука 3-0.

Гра Грицюк – Крупич не виправдала своїх сподівань - Саша легко переграв Віталія 3-0. На мою думку, Віталій просто ще не оговтався від нокдауну Ткачука тому і поступився так легко.

 Дуель Левчук-Цапенко закінчилася перемогою останнього з рахунком 3-0. Повторюся ще раз ну не Левчука це день був, не Левчука.

В останній своїй грі Босик Віктор по грі і по результату переміг Сергія Матвійчука 3-0, ще раз поправивши свою «корону» на голові.

Що ж у результаті? Після підрахунків – нічия 7-7 по іграх. Додаткові показники. Увага, 26-26 по партіях… Це, апріорі, не влаштовувало обидві команди. Тому вирішили зіграти фінал, обравши найдостойніших. Будівельники випхали віддуватися за всіх Грицюка Олександра, а варасьці відрядили на битву Сергія Цапенка, оскільки він, вибачте на слові не награвся, бо пропустив перший рейтинговий з комбінованої піраміди.

 Фінал як то кажуть він і в Африці Фінал. Опишу матч коротко, оскільки по накалу емоцій все передати не вистачить, ні терпіння, ні слів ні мегабайтів трафіку інтернету. Сергій вів мабуть у всіх партіях, бажання було шалене, тим паче ця людина в минулому році виграла ледь не всі «комерції», але одного бажання було замало.  Враховуючи досвід Саші Грицюка і той факт, що ще й відома «поетеса» йому підморгувала, він вирвав у контрі перемогу.  За команда йому дякує як від себе так і від усього мікрорайону. Цей матч мінімум до 1 квітня обговорюватиме більярдна спільнота , оскільки тоді стартує вже новий турнір..

На жаль, за браком часу не зіграли такі цікаві пари як Крупич-Босик (принципова заруба), Ткачук - Цапенко (важкувато було б Цапенку) та  Грицюк - Матвійчук).

Загалом турнір вдався із купою позитивних (напевнее більш для будівельних переможців) емоцій, вражень, почуттів.

Як не крути, а нас об’єднує таке одне велике дійство - його величність більярд. Побільше таких турнірів, може не для визначення найсильнішого, а для наснаги для подальших звершень на офіційних стартах.

Олег Ткачук,  учасник  змагань, член КМФСБ

Додаткова інформація

Пошук по сайту