У динамічній піраміді новий чемпіон

15-16 березня відбувся І рейтинговий турнір з динамічної піраміди в залік чемпіонату міста з більярду 2014 року. Змагання були організовані Кузнецовською міською федерацією спортивного більярду за підтримки більярдного клубу «Піраміда».

За результатами жеребкування гравці поділені на три групи.
Група «А»: С.Грицюк, С.Матвійчук, В.Крупич
Групі «В»: А.Дєдул, С.Профатілов , О.Юдін, С.Якубишин
Група «С»: В.Босик, А.Крусь, І.Максимюк, С.Цапенко

Груповий етап змагань подарував багато цікавих та напружених партій та несподіваних результатів. Вісімка найкращих продовжила змагання у «швейцарці».

Босик - Дєдул 2-0
Матвійчук - Якубишин 2-0
Юдін - Грицюк 0-2
Максимюк - Крусь 1-2
Дєдул - Якубишин 2-0
Юдін – Максимюк 0-2
Босик – Матвійчук 2-0
Грицюк – Крусь 2-0
Матвійчук – Максимюк 0-2
Дєдул – Крусь 2-1

У напівфіналах з однаковим рахунком 2-1 В.Босик переміг А.Дєдула, а І.Максимюк чемпіона останнього турніру О.Грицюка.

У зустрічі за ІІІ місце зустрілися срібний та бронзовий призери минулорічного підсумкового рейтингу КМФСБ Антон Дєдул та Олександр Грицюк. Долю зустрічі вирішила остання партія, яка закінчилася з рахунком 8-7 на користь Антона.

У фінал наших змагань вийшли неодноразові призери міських турнірів В.Босик та І.Максимюк. Гра вдалася – шальки терезів схилялися то в одну, то в іншу сторону. Витончені «свояки» та «чужі» з руки змінювалися вдалими відіграшами.

Один з найстабільніших гравців Віктор Босик показав свою впевнену і точну гру, але, напевне, в цей вечір його суперник хотів перемогти більше.

Приємно відзначити Ігоря Максимюка, який у ході змагань мав неодноразові поразки, але, не опустивши рук, зійшов на вершину п’єдесталу. Отже, у динамічній піраміді новий чемпіон – Ігор Максимюк.

Хочу подякувати учасникам змагань за подаровані глядачам незабутні моменти більярдного дійства та побажати і надалі через посилені тренування удосконалювати психологічну стійкість та спортивну майстерність.

На мою думку, за рівнем гри це був один з найсильніших турнірів за всю історію більярдного спорту міста.

       

Голова Кузнецовської міської федерації спортивного більярду Сергій Якубишин.

Додаткова інформація

Пошук по сайту