Суперкубок-2021 виграв Крупич

25-27 грудня у більярдному клубі "Lion" було розіграно Суперкубок ВМФСБ 2021 року

Претендентів на трофей було 13 - Віктор Босик, Святослав Продащук, Віталій Крупич, Володимир Гряділь, Юрій Левчук, Сергій Маєвський, Валентин Федіна, Ігор Максимюк, Михайло Перчиць, Володимир Лукаш, Андрій Пупенко, Роман Заскалько та Сергій Федаюк. Вони протягом турнірного року ставали переможцями та призерами офіційних змагань під егідою ВМФСБ, що відбувалися в місті.

На урочистому відкритті змагань за підсумками шести рейтингових турнірів пам'ятними кубками та медалями було нагороджено переможця та призерів чемпіонату міста 2021 року

Чемпіоном міста 2021 року із 123, 5 рейтинговими балами став Віктор Босик

"Срібло" у Святослава Продащука - 67, 5 балів

Бронзовим призером із підсумковими 63 балами став Віталій Крупич.

Суперкубок передбачав кубкову систему, з вибуванням після першої поразки. "Сліпе" жеребкування додало адреналіну учасникам, котрі вперше поглянули на турнірну сітку.

За традицією ігри тривали до 5 перемог у вільну, динамічну та комбіновану піраміду почергово.

У 1/8 фіналу неочікувано безпроблемно володимирчанин Роман Заскалько обігрує Андрія Пупенка 5-1, а Володимир Лукаш з аналогічним рахунком стає сильнішим за Валентина Федіну.

Ті ж 5-1 у матчі Босик-Маєвський на користь першого. Левчук дуже сильно розпочав зустріч із Максимюком, повів 3-0. Трохи оговтавшись Ігор бере дві партії у вільну і динамічну піраміду, але перемога в улюблену комбіновану відкриває Юрію шлях у чвертьфінал.

У матчі другого та п'ятого номерів рейтингу Продащука та Гряділя ініціатива у першій половині матчу була на стороні Святослава. Володимиру ж вдалася друга - чотири поспіль виграні партії і загальна перемога 5-3.

Чвертьфінали. Сергій Федаюк у притаманному йому агресивному стилі ведення гри вибиває з турніру Заскалька - 5-1.

Левчук легко обігрує, Перчиця, що пройшов до 1/4 за волею жеребу.

Матч Крупич-Босик. У тривалому та нервовому поєдинку Віталій постійно вів у рахунку 1-0, 3-1, 4-3 та завершив справу перемогою у динамічну піраміду.

Довели до контрової своє протистояння Лукаш і Гряділь. У вирішальній партії у комбіновану піраміду нерви виявилися міцнішими у Володимира 8-2.

Два півфінали. Два дуже напружені матчі. Дві контрові партії. Лукаш знову впевнено проводить вирішальну партію і виграє у непоступливого Федаюка. Його прикладу наслідує Крупич і вириває перемогу в надмотивованого Левчука 5-4.

Суперкамбек сезону вдався Сергію Федаюку у матчі з Юрієм Левчуком. З 0-4 відігратися...

Повторення фіналу першості РАЕС Крупич-Лукаш відбулося і в фіналу Суперкубку. Дуже впевнено почав Володимир, повівши 2-0. Але напевне неповіривши, що може перемогти у фіналі скинув ігрові оберти. Цього було вдосталь Крупичу, щоб завдяку декільком надскладним кулям відновити паритет у матчі, а потім і довершити переможну справу. Віталій Крупич втретє поспіль виграє Суперкубок!

Наші вітання переможцю!

Вараська міська федерація спортивного більярду дякує усім спортсменам за участь у більярдних стартах сезону, що минає та бажає подальших звершень на життєвій та спортивній ниві!