Версія для друку

Віталій Крупич: прийшов, побачив, переміг

Віталій Крупич, який в останній момент заявився на XI Першість ВП РАЕС з більярду, став її переможцем.

Цікаво, що його суперником по фіналу став Володимир Лукаш, який став учасником цих змагань ще пізніше.

Загалом же 18 гравців поборолися за призи, надані первинною профспілковою організацією ВП "Рівненська АЕС"

Дисципліна - традиційна для станційної першості вільна піраміда

У першому турі відбулося декілька матчів із досить несподіваними результатами. Зокрема Левчук був переможений нечастим гостем міських турнірів Михальчуком 1-4. Суперветеран Юдін, по молодечому поціливши складного контрового чужого, переміг Максимюка 4-3. В черговий раз початку турніру блиснув грою Перчиць всуху, здолавши сильного Цапенка.

У наступному колі Міша вже з певним нашаруванням сенсації перемагає в контрі Крупича 4-3

На цьому ж етапі впевнено проходять до чвертьфіналів Босик, Михальчук та Продащук.

Поразки на старті турніру звели у першому турі нижньої сітки такі сильні пари як Левчук-Максимюк та Ляшик-Ткач. Левчук у контрі, а Ляшик з рахунком 3-1 перемогли.

Якщо подивитися на низ сітки, то там зібралися і гравці з топ-10 поточного рейтингу, і колись непереможний Юдін, і ...майбутні фіналісти

Маєвський переграє Юдіна, ветеран не скористався декількома слушними нагодами, щоб перевернути хід зустрічі на свою користь - 2-4.

Блискуче починає матч з Крупичем Ляшик. Веде 2-0, а не повіривши в загальну перемогу, фактично сам віддає перемогу до рук Віталія.Також 2-4.

Реактивний матч між Федіною та Левчуком. Гостроатакуючі гравці видали цікавий більярд та завершили контровою партією на користь Юрія.

Склав свої повноваження чинний переможець першості ВП РАЕС Сергій Цапенко. Лукаша в той вечір було не зупинити - 1-4

Сітка та перебіг боротьби на попередніх стадіях подарували глядачам інтригуючі чвертьфінали. Сергій Маєвський, який цьогоріч проводить напевне свій найкращий сезон, обігрує амбітного Михайла Перчиця. Левчук нічого не зміг протиставити Босика. Сильга гра Віктора і заслужена перемога 4-1. Лукаш продовжив дивувати у матчі з одним із лідерів сезону Продащуком. Рівна гра, де за рахунку 2-2, Володя виграє в останній кулі п'яту партію, а потім і довершує справу у шостій.

У найінтригуючій за вивіскою грі між Крупичем та Михальчуком побічні фактори явно заважали Юрію, а Віталій цим майстерно скористався - 4-1.

Півфінали хочі почалися одночасно, але кардинально відрізнялися один від одного. Лукаш, що вперше дістався такої пізньої стадії абсолютно не стушувався перед суперником, який грав і у фіналах. Атакуюча гра, а може і зміна іміджу, принесла успіх Володимиру. 4-2 - перший фінал Лукаша!

"Фінал у півфіналі" - так називали гру Босик-Крупич глядачі. Віталій вийшов на гру більш мотивованим і концентрованим та за грою повів 2-0, Босик бере одну партію, веде у четвертій, йде на ризикований удар і ... Крупич отримує дві підставки та робить рахунок 3-1, а потім і 4-1.

Фінал Крупич - Лукаш.За грою абсолютно закономірний фінал. Мегаатакуюча і головне результативна манера ведення гри Крупичем дає суттєву перевагу і, як наслідок, закономірну перемогу. Володимир напевне ще до фіналу задовільнився першим у кар'єрі "сріблом".

Вітання чемпіону!

25-27 грудня відбудеться Суперкубок ВМФСБ-2021 року. У ньому візьмуть участь 13 більярдистів, що завоювали це право протягом сезону. Буде цікаво!