Інтрига сезону зникла - перемога знову у руках Босика

Вигравши п'ятий рейтинговий турнір, Віктор Босик остаточно зруйнував інтригу у боротьбі за перемогу у рейтингу ВМФСБ 2021 року.

Конкурентам потрібно було або вигравати турнір, або очікувати на серйозну осічку Віктора.

Жеребкування розділило учасників на дві підгрупи. У групу "А" потрапили: Пашко, Гряділь, Босик, Ткач, Федаюк, Лукаш та Орєхов. Група "B" за іменами виглядала більш грізно - Продащук, Максимюк, Пупенко, Левчук, Ткачук та Перчиць.

Згідно регламенту до півфіналу із групи виходили по два найкращі більярдисти.

Справжньої боротьби у групі А не вийшло. Босик, програвши у шести матчах лише одну партію, посів першу сходинку. Гряділь із однією поразкою від лідера, став другим. Третім став Федаюк, який приєднався до учаників турніру в останній момент. Його показник - три перемоги і три поразку. Такий же результат у Лукаша, але гірша різниця виграних і програних партій.

Друга група за інтригою, за впертістю матчів стала на порядок вище першої. Фіналіст комерційної Ліги Ліон, один із претендентів на вихід із групи Ігор Максимюк програє перших два матчі Пупенку і Продащуку. Останній на старті перемає тричі, тим самим робить серйозну заявку на півфінал. Три перемоги у перший ігровий день і у Левчука.

Якщо хтось перед матчами неділі проаналізув турнірну таблицю групи "B", то виявив би такий факт, що Левчук, Продащук, Перчиць і навіть Максимюк, за певних обставин, могли вийти в півфінал. Ситуація ще більш заплуталася після перемоги Максимюка над Левчуком 3-2, Продащук виграє у важкому матчі Перчиця 3-1 і стає півфіналістом. У вирішальному матчі для себе Левчук виграє у Продащука і стає першим в групі.

У півфіналах зустрілися Володимир Гряділь - Юрій Левчук, Віктор Босик - Святослав Продащук.

Гряділь у своєму фірмовому турбо-режимі за годину справляється із Левчуком 4-0. У більш тактично і нервовонасиченому другому півфіналі Босик долає Продащука із рахунком 4-2.

Пізньовечірній фінал був багатий на цікаві події, красиві кулі, виключно більярдні емоції гравців. У матчі не було напружених партій. Суперники впевнено брали свої партії і справа логічно дійшла до "контри". Віктор впевнено починає 4-0, а потім і 7-1. Володимир спробував зробити камбек, забиває чотири кулі і ... помиляється із виходом під свояк. Декілька відіграшів і красивий чемпіонський свояк на скаті у кутову лузу від Босика.

Вітання чемпіону!

Наступне випробування для більярдної спільноти міста заплановано на 11-12 грудня, коли відбудеться XI Першість ВП РАЕС з більярду. Цей турнір стане останнім рейтинговим у сезоні і саме він визначить усіх учасників Суперкубка ВМФСБ.

Додаткова інформація

Пошук по сайту