35-29. Непроста перемога команди міста

Матчева зустріч збірна РАЕС - збірна міста по інтризі, напруженості, накалу пристрастей перевершила всі очікування організаторів, гравців, вболівальників. Переможець протистояння не був визначений до останнього ігрового дня.

За команду РАЕС зіграли Святослав Продащук, Юрій Левчук, Валентин Федіна, Сергій Цапенко, Ігор Максимюк, Михайло Ляшик, Василь Пашко та Сергій Профатілов, що був замінений після 4 матчів на Володимира Гряділя.

За містян виступили Сергій Федаюк, Назар Яромич, Сергій Маєвський, Михайло Перчиць, Володимир Лукаш, Віталій Ткач, Віталій Крупич та Віктор Босик.

Ігрова дисципліна, а це вільна піраміда і коротка ігрова дистанція до 3 перемог, додали кожному поєдинку додаткової напруги.

Максимальної об'єктивності поєдинку додала колова система змагань – суперники мали зіграти з кожним із восьми опонентів.

Раесівці стартували потужно, повівши після першого ігрового дня 14-10. 8 перемог на трьох здобули лідери команди Левчук, Продащук та Максимюк.

На екваторі матчу Назар Яромич із однаковим рахунком 3-1 перемагає Продащука та Максимюка та вносить серйозні зміни у плани енергетиків. Після другого ігрового дня Місто трохи вирівнює ситуацію 16-18.

Ще на одну перемогу скоротилося відставання команди міста у третій ігровий день – 20-21. Інтрига неймовірна!

Дві перемоги Володимира Лукаша над лідерами раесівців дозволили його команді вперше вийти вперед 24-23 у четвертий ігровий день.

У наступні два тури ігор перевага містян тільки зростала. Спочатку 30-26 у п'ятий, а потім 32-27 у шостий день ігор.

На фініші у 5 заключних матчах команді РАЕС потрібно було здобути 5 перемог у 5 матчах. Тоді нічия і вирішальний контровий матч. Але не судилося. Остаточний рахунок 35 - 29 на користь команди Міста.

Найкращим у переможених однозначно став Михайло Ляшик, що здобув 6 перемог і поступився лише Босику і Крупичу.

Остовними чинниками перемоги містян, окрім згуртованості і неабиякого командного духу, стали 100 % результати лідерів команди Віталія Крупича та Віктора Босика, що здобули по 8 перемог кожен та впевнена гра Володимира Лукаша та Назара Яромича. Інші гравці зіграли нижче своїх можливостей, хоча їхній вклад в загальну перемогу важко переоцінити.

Після підведення підсумків матчу, свято більярду у клубі «Lion» продовжилося традиційними більярдними конкурсами.

Конкурс «Своя куля» підкорився Юрію Левчуку (7 забитих із 11).

9 із 10 «чужих» вдалося забити Віталію Крупичу.

Конкурс «Біллія» виграв Віктор Босик, забивши поспіль 9 куль із розбою.

Три дуплети із 6 спроб забив Володимир Лукаш, що стало найкращим результатом.

Удар відтяжка у середню лузу найкраще виконав Віталій Крупич. 3 вдалих спроби із 6.

Із 6 спроб 3 естетичні «французи по борту» вдалося виконати Віктору Босику.

Підсумовуючи, слід зазначити, що чудова ідея втілилася у чудовий та інтригуючий турнір. Було цікаво!

Додаткова інформація

Пошук по сайту