Новий турнір - і новий чемпіон!

Ігор Максимюк став п'ятим переможцем рейтингових турнірів цьорічного чемпіонату міста

Якби це фантастично не виглядало, але це факт - 5 календарних рейтингових турнірів у 2020 році вигравали п'ятеро різних гравців.

Через найрізноманітніші обставини, що пов'язані і не пов'зані із коронавірусом, у турнірі змогли взяти участь тільки 13 гравців. Хоча серед відсутніх, якщо говорити об'єктивно, тільки Гряділь і Левчук могли реально втрутитися у розподіл призових місць

У першому турі Ткач швидко переграв Маєвського 3-0, Ткачук у контрі на досвіді здолав Перциця, а Ляшик дотиснув травмованого Лукаша 3-2. Набираючий турнірного досвіду Яромич поки ще з долею сенсаційності виграв у Продащука. Промахом турніру можна сміливо назвати помилку Валентина Федіни у матчі із майбутнім чемпіоном. Повністю контролюючи хід поєдинку, У 4 партії, виконуючи удар з руки, він посилає до лузи слідом за чужою і свою кулю. Фол. Як наслідок, швидкий ігровий бумеранг призводить до поразки в партії, а потім і у матчі.

У верхній сітці все майже прогнозовано - у чвертьфінал виходять Босик, Максимюк, Цапенко і Крупич.

Чотири матчі нижньої сітки відбувалися за двома сценаріями. Ткачук і Федіна здобули нескладні перемоги над Лукашем і Яромичем. У матчі сусудів по рейтингу Продащук у нервовій контрі здолав Ткача. Справжня драма розігралася у зустрічі Ляшик-Перчиць. За рахунку 7-7 у контровій, фортуна посміхнулася Михайлу.

У чвертьфіналах гравці, що вийшли до цієї стадії з нижньої сітки, змогли взяти лише одну партію. Продащук створив невеликі труднощі Крупичу. До півфіналів вийшли всі четверо сіяних гравців рейтингу - рідкісний цьогорічний турнірний факт

У півфіналі Цапенко - Крупич все вирішив факт наявності ігрової практики. Здійснити ігровий подвиг Сергію не вдалося. 2-3 і Віталій виходить до фіналу

Що не вдалося Цапенко, вдалося Максимюку. Поступаючись у першій партії Босику 2-7, Ігор продемонстрував серію фантастичних чужих куль. Відчувши впевненість, він виграв ще дві, віддавши Віктору лише партію. Максимюк вдруге в році вийшов до фіналу!

Вирішальний матч став дуже конкурентним. Завдяки серіям із 5 і 6 куль фіналісти виграють по партії - 1-1. Долю матчу вирішила певна розконцетрованість Крупича, яка додавала сил і куль на полиці Максимюка. Плюс у Ігоря відверто пішла саме його гра. Відтак дві партії за ним і заслужена перемога у турнірі. Наші вітання переможцю!

Перед останнім турніром, що відбудеться на початку грудня, інтрига у боротьбі за підсумкове перше місце за підсумками 2020 року просто зашкалює. Відразу щонайменше п'ять гравців претендують на цьогорічну більярдну корону. Наразі чільна п'ятірка рейтингу виглядає так:

1. Босик - 85.5

2. Максимюк - 81.5

3. Цапенко - 73.5

4. Крупич - 69.5

5. Левчук - 57

Найцікавіше попереду!

Додаткова інформація

Галерея зображень

Пошук по сайту