Дебютне "золото" Володимира Гряділя

Груповий етап, що більш ніж виправдав всі сподівання цікавої гри, перша перемога Гряділя, дебютний п’єдестал Ткачука, чергова зустріч Цапенка та Левчука та зміни в рейтингу

– все це та багато іншого стало підсумком третього рейтингового турніру чемпіонату міста з більярду у дисципліні «Вільна піраміда», що проходив 5-6 вересня в стінах більярдного клубу «Ліон», але про все за порядком..

На турнір подало заявки 16 гравців, що є порівняно невеликим показником, але все пояснюється рядом причин, зокрема карантинним заходами та особистими причинами певних гравців. Тому ВМФСБ було прийнято рішення використати схему групового етапу, що забігаючи наперед, дало змогу вдосталь награтись усім без винятку. За результатами жеребкування було визначено 4 групи по 4 учасники, в кожній з яких було посіяно перших 8 гравців діючого рейтингу, до яких сліпий жереб додав всіх інших заявлених на турнір.

Група А – Босик, Продащук, Перчиць, Пашко. Звичайно фаворити Продащук, Босик вийшли в олімпійку, але якщо першому це далось досить легко, то Босик всі свої ігри закінчив у контровій партії і зайняв перше місце в групі. Якщо зупинитися детальніше, то варто відмітити повернення Пашка до більярдного столу, а також дебют Перчиця, який показав чудову гру і став відкриттям турніру, дарма, що не вийшов з групи, але своєю грою заслуговує схвальних відгуків.

Група В– Крупич, Гряділь, Маєвський, Лукаш. Без сумніву найсильніша група, «група смерті». З цієї групи вийшли Крупич та майбутній переможець Гряділь. Крупич з першого місця …Гряділь відповідно з другого, програвши лише тому ж таки Крупичу.

Група С – Цапенко, Ляшик, Ткачук, Федаюк. Цапенко з трьома перемогами вийшов з першого місця, Ткачук з 2-го.

Група D – Левчук, Ткач, Яромич, Пупенко. Цікава група, цікаві ігри але результат прогнозований. Незважаючи на несподівану першу поразку Левчука, що поступився Яромичу в першій грі 3-1, Юрій вийшов з групи з другого місця завдячуючи все тому ж Яромичу, що віддав Пупенку дві партії і «поховав» свої шанси на вихід з групи. З першого місця вийшов Ткач.

За результатами жеребкування було визначено пари четверть фіналістів.

Ткачук-Ткач.

Крупич –Левчук.

Цапенко-Продащук.

Босик –Гряділь.

З чотирьох ігор в трьох долю путівок довелося виборювати в контровій партії.

Так Ткачук перемагаючи Ткача 3-1, швидко програв дві партії, але у вирішальній все ж переміг та пройшов до свого дебютного півфіналу.

Левчук-Крупич – зустріч достойна фіналу…..але не в цей день, в Левчука падало все що лиш могло, тому закономірна перемога 4-1 і вихід в піфінал.

Продащук – Цапенко..хороша гра з обох сторін, яка час від часу затьмарювалась просто дитячим помилками та промахами з вбивчих позицій..проте контра….7-7 і шалений чужий від Цапенка, який подарував йому перемогу та путівку до півфіналу.

Гряділь-Босик…..8-2, 8-1 і вперед вийшов Гряділь, 1-8, 2-8 як то кажуть «атвєточка» і вже 2-2, а потім розпочалась обережна гра…обмін перемогами..контрова і більший відсоток реалізації в Гряділя виводить його до півфіналу.

Півфінали.

Цапенко-Левчук…не пригадаю турніру, де б ці суперники не зустрічалися між собою…4-0…Левчук зумів нав’язати боротьбу лише у двох партіях які програв 8-7. А Цапенко став першим фіналістом.

Ткачук-Гряділь. 2-4..Атакувальна гра з обох сторін..високий процент реалізації...та психологічний аспект, в якому Володимир Гряділь переміг та став другим фіналістом.

Фінал. Гряділь-Цапенко. Цапенко відразу взявся за справу і виграв дві партії поспіль 8-3,8-7 і повів 2-0 в зустрічі…та потім наче «бабка пошептала» - падало мало ставало все..забити було надто важко, навіть кулі, що вже майже були в лузі. Гряділь хвилювався, часто поправляв окуляри, але забивав все що можна, деколи навіть свої фірмові дуплети. В підсумку закономірна перемога 5-2 та перша перемога на міських рейтингових турнірах. З чим ми його і вітаємо.

Турнір пройшов на славу, всі експерименти виправдали себе, і незважаючи на карантин більярд в місті не спить, і набирає обертів, адже вже вкінці місяця гравці Вараша візьмуть участь у 3-му чемпіонаті Рівненської області, що пройде 25-26 вересня у обласному центрі.

Додаткова інформація

Пошук по сайту