Liga Lion club: груповий етап на фінішній прямій

Карантин поставив на паузу не тільки цьогорічний чемпіонат міста, а призупинив проведення ІІІ етапу Liga Lion Club.

Нагадаємо, 14 місцевих більярдистів розпочали змагання з комбінованої піраміди у двох групах. У групі "A" змагаються Босик Віктор, Гряділь Володимир, Левчук Юрій, Матвійчук Сергій, Продащук Святослав, Ткач Віталій, Ткачук Олег, Цапенко Сергій.

У групі "B" зіграли Крупич Віталій, Лукаш Володимир, Максимюк Ігор, Маєвський Сергій, Орєхов Сергій, Федіна Валентин

Відповідно положення по четверо кращих гравців із кожної з груп виходять у стикові чвертьфінальні матчі

Група "B" вже визначила визначила чвертьфіналістів. Жодному з гравців не вдалося уникнути гіркоти поразки. Долю першого місця визначила очна зустріч Крупича і Федіна. Перемога Віталія 3-0 і він виходить у 1/4 фіналу з першого місця. Валенин Федіна другий. Третє місце посів Володимир Лукаш, що завдав єдиної поразки лідеру і загалом показав протягом групового етапу дуже змістовну гру. Замкнув квартет чвертьфіналістів Ігор Максимюк.

Де-факто визначено четвірку гравців, що продовжать боротьбу в 1/4 фіналу і у групі "A". Поки що із 5 перемогами перший Віктор Босик, друге місце із однією поразкою посідає Сергій Цапенко. Володимир Гряділь зіграв усі зустрічі і він поки третій. Четвертим йде Святослав Продащук.

У групі залишилось провести 4 матчі. Два з них, Босик-Продащук та Босик-Цапенко, визначать остаточне розташування лідерів у турнірній таблиці групи "A".


Додаткова інформація

Пошук по сайту