Крупич та Пашко на вершині успіху

Віталій Крупич та Василь Пашко виграли V міський турнір з парної піраміди, що 4 лютого відбувся у більярдному клубі "LION"

Участь в перших офіційних змаганнях року  взяли 12 пар. Абсолютними дебютантами стали пари Бабачанік-Сніберко і Басюк-Кульковець. Забігаючи наперед, скажу, що Іван з Владиславом пробилися у чвертьфінал показавши доволі непогану гру. Приємно було бачити Михайла Асірєєва, який склав пару Сергію Якубишину і давніх цінителів «шахів в русі» Віктора Горбачука та Анатолія Єржикевича.

У першому турі справжній триллер закрутили Сергій Орєхов і Юрій Шинкарук. Долю їх зустрічі з парою Левчук – Максимюк вирішила контрова партія, у котрій вони спочатку брали верх 5:2, але дався взнаки більший турнірний досвід Юрія та Ігоря: 8:6 і 3:2 за партіями.

Взагалі, пара Левчук – Максимюк подарувала ще багато яскравих моментів нашому турніру, спочатку поступившись в контровій партії і в останньому шарі Босику – Профатілову (всі вісім шарів у партії на рахунку Віктора), а потім, у чвертьфіналі, не залишивши шансів головним фаворитам цьогорічних змагань Сергіям Матвійчуку і Цапенку: 3:0.

Взагалі, матчі ¼ фіналу були, напевно, найвпертішими, а результат деяких став просто непередбачуваним. Сімейна пара Грицюків, насамперед завдяки впевненій грі Ірини, здолали кращу володимирецьку пару Геннадій Дядечко – Роман Заскалько 3:1.

Дебютанти Бабчанік – Сніберко взяли одну партію в майбутніх переможців Крупича – Пашко.

 Продащук – Ткачук, виграючи в Босика – Профатілова в третій партії 7:4 за рахунку 1:1 по партіям, втратили перемогу і в партії, і в матчі:7:8 і 1:3 відповідно. Але не дивлячись на це, прогрес у грі Святослава і Олега помітний неозброєним оком.

Півфінали виявились доволі типовими: Віталій з Василем на одному подиху перемогли Левчука – Максимюка 3:0, а Віктор з Сергієм «перестояли» Грицюків 3:1.

В матчі за «бронзу» сильнішими стали Левчук – Максимюк, а у фіналі Віталій Крупич і Василь Пашко, показавши дійсно класний більярд, вибороли «золото». Обидва матчі по 3:0.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, грошовими преміями та безкоштовними годинами тренувань від більярдного клубу “LION”.

КМФСБ дякує всім учасникам змагань за розуміння в питаннях організації та проведення змагань.

На черзі І рейтинговий турнір в залік чемпіонату міста. Дисципліна – комбінована піраміда. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті!

Додаткова інформація

Пошук по сайту