Більярдний клуб "Lion": відлік успіху розпочато

8 жовтня відкрив свої двері більярдний VIP-клуб "Lion".

Урочисте відкриття зібрало багато шанувальників більярду. Це і не дивно - програма свята обіцяла бути цікавою і насиченою.

У вступному слові господар закладу Сергій Олександрович Маєвський подякував усім, хто надихнув його до створення клубу, а також розповів як вдалося втілити свою давню мрію.

На відкриття клубу були запрошені: майстер спорту України, триразовий віце-чемпіон України, чемпіон Києва, неодноразовий учасник чемпіонатів та кубків світу з більярду Ігор Литовченко та майстер спорту України, чемпіон світу з вільної піраміди серед юнаків, чемпіон України з вільної піраміди, неодноразовий учасник чемпіонатів світу з більярду Андрій Клестов.

У своїй шоу - програмі Ігор та Андрій продемонстрували ряд трюкових ударів, неодноразово зриваючи аплодисменти присутніх, а їх показовий матч став взірцем атакуючою гри з елементами вищого більярдного пілотажу.

У бліц-турнірі місцеві гравці-любителі не змогли чинити справжнього опору професіоналам – лише Ігорю Максимюку вдалося перемогли Литовченка.

Глядачі отримали масу естетичного задоволення від витонченої гри професіоналів, а гості з Києва під враженням від побаченого висловили ідею провести у більярдному клубі «Lion» всеукраїнські змагання, що входять до календарного плану Федерації спортивного більярду України на наступний рік.

Додаткова інформація

Пошук по сайту